Stanley | Thermo | Adventure | Capacity 0.53 L | Material Stainless Steel
- TootjadStanley
- Mudel: 693923634805
- Saadavus: 5
-
49€
Stanley | Thermo | Adventure | Capacity 0.53 L | Material Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 114.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Maht | 0.53 L |
| Materjal | Stainless Steel |
| Net weight | 0.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 921.00 pc(s) |
| Producer | Stanley |
| Producer product family | Thermo |
| Producer product name | Adventure |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Thermo |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: stanley thermo adventure capacity 053 l material stainless steel, 693923634805, stanley, kupsetamine



