Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | 144 Hz | AMD Ryzen 7 | 16 GB | LPDDR5x SDRAM | S
- TootjadAcer
- Mudel: DH.E4JEX.001
- Saadavus: 5
-
862€
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | 144 Hz | AMD Ryzen 7 | 16 GB | LPDDR5x SDRAM | Solid-state drive capacity 2000 GB | AMD Radeon 780M | Windows 11 Home | Bluetooth version 5.3 | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 50.04 Wh |
| Akutehnoloogia | Li-polymer |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 7 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon 780M |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 0.92 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Mälu taktsagedus | 7500 MHz |
| Muud funktsioonid | 2 x USB4 (Type-C 40 Gbps), Micro SD Card (SD 4.0) |
| Net weight | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 356 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 Gen 4 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Nitro |
| Producer product name | Blaze 7 GN771 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.1 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 2000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x SDRAM |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |


