Acer | Nitro V 15 ANV15-52-592S | Obsidian Black | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Intel Core i5 | i5-13420H | 16 GB |
- TootjadAcer
- Mudel: NH.QZ9EL.001
- Saadavus: 5
-
1 204€
Acer | Nitro V 15 ANV15-52-592S | Obsidian Black | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Intel Core i5 | i5-13420H | 16 GB | DDR4 | Solid-state drive capacity 512 GB | NVIDIA GeForce RTX 5050 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | Bluetooth version 5.2 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 2x8 GB |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 271 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Nitro |
| Producer product name | V 15 ANV15-52-592S |
| Protsessori mudel | i5-13420H |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Protsessori sagedus | 1.4 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.7 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Obsidian Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |














