Acer | Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72-75PV | Abyssal Black | 18 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core Ultra 7 |
- TootjadAcer
- Mudel: NH.QVFEL.002
- Saadavus: 1
-
3 043€
Acer | Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72-75PV | Abyssal Black | 18 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core Ultra 7 | 255HX | 32 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 18 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| HD tüüp | WQXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 2x16 GB |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 222 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Predator |
| Producer product name | Helios Neo 18 AI PHN18-72-75PV |
| Protsessori mudel | 255HX |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori sagedus | 2.4 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.2 GHz |
| Protsessorituumad | 24 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Abyssal Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |












