Apple MacBook | Air | Starlight | 15.3 " | 2880 x 1864 pixels | Apple M5 | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Apple M5
- TootjadApple
- Mudel: MDVD4ZE/A
- Saadavus: 5
-
1 567€
Apple MacBook | Air | Starlight | 15.3 " | 2880 x 1864 pixels | Apple M5 | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Apple M5 chip 10-core CPU/10-core GPU | macOS | 802.11be | Bluetooth version 6 | Keyboard language International English | Keyboard backlit
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 6 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.3 " |
| Ekraan | 2880 x 1864 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Apple M5 chip 10-core CPU/10-core GPU |
| Gross depth (mm) | 71.00 mm |
| Gross height (mm) | 384.00 mm |
| Gross weight | 4.32 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Kaamera | 1080p FaceTime HD |
| Klaviatuuri keel | International English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 3.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 226 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 460.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Apple |
| Producer product family | MacBook |
| Producer product name | Air |
| Protsessori perekond | Apple M5 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Starlight |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |





