Apple MacBook Neo | Indigo | 13 " | 2408 x 1506 pixels | Apple A18 Pro | 8 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Apple A18 Pr
- TootjadApple
- Mudel: MHFG4ZE/A
- Saadavus: 7
-
815€
Apple MacBook Neo | Indigo | 13 " | 2408 x 1506 pixels | Apple A18 Pro | 8 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Apple A18 Pro chip 6-core CPU/5-core GPU | macOS | 802.11ax | Bluetooth version 6 | Keyboard language International English
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 6 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 13 " |
| Ekraan | 2408 x 1506 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Apple A18 Pro chip 6-core CPU/5-core GPU |
| Gross depth (mm) | 206.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 2.78 kg |
| Gross width (mm) | 29.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Klaviatuuri keel | International English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Muud funktsioonid | Touch ID |
| Net weight | 2.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 360 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Apple |
| Producer product family | MacBook |
| Producer product name | Neo |
| Protsessori perekond | Apple A18 Pro |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote värv | Indigo |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |






