Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/Silver/INT | Apple
- TootjadApple
- Mudel: MDE44ZE/A
- Saadavus: 5
-
1 907€
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/Silver/INT | Apple
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 356.00 mm |
| Gross height (mm) | 263.00 mm |
| Gross weight | 3.39 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Net weight | 2.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 253 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 14.40 g |
| Plastic (No PET) | 734.41 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 1.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







