Apple MacBook Pro 14" Apple M5 Pro 15C CPU, 16C GPU/24GB/2TB SSD/Silver/INT | Apple
- TootjadApple
- Mudel: MJLV4ZE/A
- Saadavus: 5
-
3 156€
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 Pro 15C CPU, 16C GPU/24GB/2TB SSD/Silver/INT | Apple
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 73.00 mm |
| Gross height (mm) | 356.00 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 263.00 mm |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 233 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 460.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







