Asus H7606WW-SE009X
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 2.28 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Net weight | 1.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 123 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus h7606ww-se009x, 90nb17f1-m001c0, asus, sulearvutid

