Asus | ProArt P16 H7606WP-RJ079X | Nano Black | 16 " | OLED | Touchscreen | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | AMD Ryze
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB15K1-M00BR0
- Saadavus: 5
-
3 796€
Asus | ProArt P16 H7606WP-RJ079X | Nano Black | 16 " | OLED | Touchscreen | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | AMD Ryzen AI 9 | HX370 | 64 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 2000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Pro | 802.11be | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 90 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 2.15 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| HD tüüp | 3K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 400 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Muud funktsioonid | MIL-STD 810H military-grade standard |
| Net weight | 1.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 123 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | ProArt |
| Producer product name | P16 H7606WP-RJ079X |
| Protsessori mudel | HX370 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen AI 9 |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.1 GHz |
| Protsessorituumad | 12 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 2000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Nano Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
| WWAN | 5.4 |



























