Asus UM5606WA-RK420X/HX370/0002TA/32G/UI/UM5606WA-2IRK/V/WAF/HB | Asus Vivobook S16 UM5606WA-RK420X | Zumaia Gray | 16 " | OLED
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB13M1-M00SF0
- Saadavus: 5
-
2 097€
Asus UM5606WA-RK420X/HX370/0002TA/32G/UI/UM5606WA-2IRK/V/WAF/HB | Asus Vivobook S16 UM5606WA-RK420X | Zumaia Gray | 16 " | OLED | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | AMD Ryzen AI 9 | 370HX | 32 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 2000 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 78 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Li-ion |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 481.00 mm |
| Gross height (mm) | 288.00 mm |
| Gross weight | 1.69 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| HD tüüp | 3K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 400 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laadija | 65W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Mälupesad | 1 |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 192 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Vivobook |
| Producer product name | S16 UM5606WA-RK420X |
| Protsessori mudel | 370HX |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen AI 9 |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.1 GHz |
| Protsessorituumad | 12 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 2000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | Zumaia Gray |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: asus um5606wa-rk420xhx3700002ta32guium5606wa-2irkvwafhb asus vivobook s16 um5606wa-rk420x zumaia gray 16 oled, 90nb13m1-m00sf0, asus, sulearvutid










