Asus | V16 V3607VP-RP020W | Matte Black | 16 " | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core 7 | 240H | 16 GB | DDR5 |
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB16R1-M004X0
- Saadavus: 5
-
1 686€
Asus | V16 V3607VP-RP020W | Matte Black | 16 " | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core 7 | 240H | 16 GB | DDR5 | Hard drive capacity M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD GB | Hybrid hard drive (H-HDD) capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 2.25 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 300 cd/m |
| Hübriidketta (H-HDD) maht | 1000 GB |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | 1080p FHD camera with privacy shutter |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kõvakettamaht | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD GB |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Net weight | 1.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 123 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product family | V16 |
| Producer product name | V3607VP-RP020W |
| Protsessori mudel | 240H |
| Protsessori perekond | Intel Core 7 |
| Protsessori sagedus | 2.5 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.2 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Matte Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |





























