Asus | Vivobook 15 F1504VA-BQ140W | Quiet Blue | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | Intel Core 5 | 120U | 16
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB13Y1-M00Y30
- Saadavus: 5
-
731€
Asus | Vivobook 15 F1504VA-BQ140W | Quiet Blue | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | Intel Core 5 | 120U | 16 GB | DDR4 | Solid-state drive capacity 1000 GB | Intel Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.2 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 42 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | 720p HD camera |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Muud funktsioonid | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Net weight | 1.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 374 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Vivobook |
| Producer product name | 15 F1504VA-BQ140W |
| Protsessori mudel | 120U |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.0 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Quiet Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
Sildid: asus vivobook 15 f1504va-bq140w quiet blue 156 ips fhd 1920 x 1080 pixels anti-glare intel core 5 120u 16, 90nb13y1-m00y30, asus, sulearvutid










