Asus Vivobook 15 M1502NAQ-BQ034W | Quiet Blue | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 150 | 16 GB
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB1841-M001M0
- Saadavus: 5
-
691€
Asus Vivobook 15 M1502NAQ-BQ034W | Quiet Blue | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 150 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language Russian | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 42 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 2.05 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 250 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | 720p HD camera With privacy shutter |
| Klaviatuuri keel | Russian |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Mälu (pesad x suurus) | 2x8 GB |
| Net weight | 1.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 286 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Vivobook |
| Producer product name | 15 M1502NAQ-BQ034W |
| Protsessori mudel | 150 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori sagedus | 3.3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.55 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.21 kg |
| Toote värv | Quiet Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |














