Asus Vivobook 16 M1607KA-MB150W | Cool Silver | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | 60 Hz | Anti-glare | AMD Ryzen AI 5 |
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB15F2-M00CC0
- Saadavus: 5
-
936€
Asus Vivobook 16 M1607KA-MB150W | Cool Silver | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | 60 Hz | Anti-glare | AMD Ryzen AI 5 | 330 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 42 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Li-ion |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 2.18 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 300 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laadija | 65W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Mälupesad | 2 |
| Muud funktsioonid | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Net weight | 1.88 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 432 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Vivobook |
| Producer product name | 16 M1607KA-MB150W |
| Protsessori mudel | 330 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen AI 5 |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Cool Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |








