Asus Vivobook Go 15 | Mixed Black | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | 60 Hz | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 7520U | 16 GB |
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB0ZR2-M03280
- Saadavus: 5
-
617€
Asus Vivobook Go 15 | Mixed Black | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | 60 Hz | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 7520U | 16 GB | LPDDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 42 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Li-ion |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 1.93 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 250 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | 720p HD camera With privacy shutter |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laadija | 45W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Mälupesad | 1 |
| Muud funktsioonid | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Net weight | 1.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 455 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Vivobook |
| Producer product name | Go 15 |
| Protsessori mudel | 7520U |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori sagedus | 2.8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.3 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Mixed Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |









