ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP011W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 460 mm |
| Net weight | 1.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Asus |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.14 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00966 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus vivobook s16 m3607ha-rp011w, 90nb16f1-m009t0, asus, sulearvutid






