Asus | Zenbook 14 UX3405CA-QL219W | Foggy Silver | 14 " | OLED | Touchscreen | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | Intel Core
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB14W4-M00880
- Saadavus: 5
-
1 275€
Asus | Zenbook 14 UX3405CA-QL219W | Foggy Silver | 14 " | OLED | Touchscreen | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | Intel Core Ultra 5 | 225H | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit
| All | |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 75 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 1.68 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 400 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Muud funktsioonid | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt 4 with support for display/power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Net weight | 1.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 123 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Zenbook |
| Producer product name | 14 UX3405CA-QL219W |
| Protsessori mudel | 225H |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori sagedus | 1.7 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessorituumad | 14 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.29 kg |
| Toote värv | Foggy Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: asus zenbook 14 ux3405ca-ql219w foggy silver 14 oled touchscreen wuxga 1920 x 1200 pixels glossy intel core, 90nb14w4-m00880, asus, sulearvutid









