Asus | Zenbook | 14 UX3407RA-QD010W | Iceland Gray | 14 " | OLED | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | Snapdragon X Elite | X1
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB16G2-M001Y0
- Saadavus: 5
-
2 097€
Asus | Zenbook | 14 UX3407RA-QD010W | Iceland Gray | 14 " | OLED | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | Snapdragon X Elite | X1E 78 100 | 32 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 GB | Qualcomm Adreno GPU | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit
| All | |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 70 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Qualcomm Adreno GPU |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 1.28 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Muud funktsioonid | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Net weight | 0.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 781 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Zenbook |
| Producer product name | 14 UX3407RA-QD010W |
| Protsessori mudel | X1E 78 100 |
| Protsessori perekond | Snapdragon X Elite |
| Protsessori võimendussagedus | 3.4 GHz |
| Protsessorituumad | 12 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.24 kg |
| Toote värv | Iceland Gray |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: asus zenbook 14 ux3407ra-qd010w iceland gray 14 oled wuxga 1920 x 1200 pixels glossy snapdragon x elite x1, 90nb16g2-m001y0, asus, sulearvutid










