Asus Zenbook S14 UX5406AA-SU272X | Antrim Gray | 14 " | OLED | Touchscreen | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | Intel C
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB16Q5-M00H20
- Saadavus: 5
-
1 932€
Asus Zenbook S14 UX5406AA-SU272X | Antrim Gray | 14 " | OLED | Touchscreen | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | Intel Core Ultra 9 | 386H | 32 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 6.0 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 77 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 6.0 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| HD tüüp | 3K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 500 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Muud funktsioonid | Sleeve in the box |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 667 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Zenbook |
| Producer product name | S14 UX5406AA-SU272X |
| Protsessori mudel | 386H |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 9 |
| Protsessori sagedus | 2.1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Antrim Gray |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |













