Asus | Zenbook S14 UX5406SA-PV050W | Zumaia Gray | 14 " | OLED | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Intel Core Ultra 7 | 258V |
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB14F1-M00940
- Saadavus: 5
-
1 666€
Asus | Zenbook S14 UX5406SA-PV050W | Zumaia Gray | 14 " | OLED | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Intel Core Ultra 7 | 258V | 32 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 72 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | 4-cell Li-ion |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| HD tüüp | 3K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 500 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laadija | 65W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Mälupesad | 1 |
| Muud funktsioonid | Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support) Sleeve in the box |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 625 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Zenbook |
| Producer product name | S14 UX5406SA-PV050W |
| Protsessori mudel | 258V |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori sagedus | 2.9 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.4 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Zumaia Gray |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00966 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |





