Dell Alienware 16X Aurora 16 WQXGA Ultra 9 275HX/64GB/2TB/NVIDIA GF RTX 5070 8GB/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/3Y Basic Onsite Warra
- TootjadDell
- Mudel: 1024242928/1
- Saadavus: 5
-
4 316€
Dell Alienware 16X Aurora 16 WQXGA Ultra 9 275HX/64GB/2TB/NVIDIA GF RTX 5070 8GB/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/3Y Basic Onsite Warranty
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 555.00 mm |
| Gross height (mm) | 346.00 mm |
| Gross weight | 4.13 kg |
| Gross width (mm) | 76.00 mm |
| Net weight | 2.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 59.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1385.00 g |
| Plastic (No PET) | 135.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 1.52 kg |
| TI weight (kg) | 0.34 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell alienware 16x aurora 16 wqxga ultra 9 275hx64gb2tbnvidia gf rtx 5070 8gbwin11 proeng backlit kbd3y basic onsite warra, 10242429281, dell, sulearvutid

