Dell G15 5530 | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | 165 Hz | Intel Core i5 | i5-13450HX | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capac
- TootjadDell
- Mudel: 1004996961/2
- Saadavus: 1
-
1 534€
Dell G15 5530 | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | 165 Hz | Intel Core i5 | i5-13450HX | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | NVIDIA GeForce RTX 4050 | GDDR6 | 6 GB | Windows 11 Pro | 802.11ax | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Akuelementide arv | 6 |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR6 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross weight | 3.83 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Net weight | 3.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 66 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 550.00 g |
| Plastic (No PET) | 52.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2, PCIe NVMe, SSD |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | G15 |
| Producer product name | 5530 |
| Protsessori mudel | i5-13450HX |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.34 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |









