Dell Plus 14 2-in-1 DB04250 | Ice Blue | 14 " | Touchscreen | 2K | 1920 x 1200 pixels | Intel Core Ultra 5 | 226V | 16 GB | LPDD
- TootjadDell
- Mudel: DB04250_LNL_202
- Saadavus: 3
-
1 466€
Dell Plus 14 2-in-1 DB04250 | Ice Blue | 14 " | Touchscreen | 2K | 1920 x 1200 pixels | Intel Core Ultra 5 | 226V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 64 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics |
| Gross depth (mm) | 353.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 2.54 kg |
| Gross width (mm) | 405.00 mm |
| HD tüüp | 2K |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 8533 MHz |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 93.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 230.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Plus |
| Producer product name | 14 2-in-1 DB04250 |
| Protsessori mudel | 226V |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.93 kg |
| TI weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Ice Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |









