Dell Plus 14 | Ice Blue | 14 " | 2.5K | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 7 | 256V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-st
- TootjadDell
- Mudel: DB14250_LNL_208
- Saadavus: 5
-
1 265€
Dell Plus 14 | Ice Blue | 14 " | 2.5K | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 7 | 256V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Akuelementide arv | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics |
| Gross depth (mm) | 353.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 2.54 kg |
| Gross width (mm) | 405.00 mm |
| HD tüüp | 2.5K |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 8533 MHz |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 93 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 230.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Plus |
| Producer product name | 14 |
| Protsessori mudel | 256V |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.93 kg |
| TI weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Ice Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: dell plus 14 ice blue 14 25k 2560 x 1600 pixels anti-glare intel core ultra 7 256v 16 gb lpddr5x solid-st, db14250lnl208, dell, sulearvutid









