Dell Pro 13 Premium AG FHD+ Ultra 7 266V/16GB/512GB/Intel Arc Integrated/Win11 Pro/Estonian Backlit kbd/FP/3Y Basic Onsite Warra
- TootjadDell
- Mudel: 1026624096/2
- Saadavus: 2
-
1 729€
Dell Pro 13 Premium AG FHD+ Ultra 7 266V/16GB/512GB/Intel Arc Integrated/Win11 Pro/Estonian Backlit kbd/FP/3Y Basic Onsite Warranty | Dell
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro 13 premium ag fhd ultra 7 266v16gb512gbintel arc integratedwin11 proestonian backlit kbdfp3y basic onsite warra, 10266240962, dell, sulearvutid

