Dell Pro Essential 15 AG FHD i3-100U/8GB/512GB/Intel UHD/Win11/ENG kbd/FP/Black/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell Warrant
- TootjadDell
- Mudel: PV15250_RPLU_004_P_HOM_3YPSNO
- Saadavus: 5
-
582€
Dell Pro Essential 15 AG FHD i3-100U/8GB/512GB/Intel UHD/Win11/ENG kbd/FP/Black/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell Warranty 34 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 76.00 mm |
| Gross weight | 2.71 kg |
| Gross width (mm) | 374.00 mm |
| Net weight | 1.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 176 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 824.00 g |
| Plastic (No PET) | 256.00 g |
| Producer | Dell |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 1.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.23 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro essential 15 ag fhd i3-100u8gb512gbintel uhdwin11eng kbdfpblack3y prosupport nbd onsite warranty dell warrant, pv15250rplu004phom3ypsno, dell, sulearvutid


