Dell Pro Max 16 MC16250 | 16 " | FHD+ | Intel Core Ultra 9 | 285H | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | NVIDIA RT
- TootjadDell
- Mudel: 1026586983/1
- Saadavus: 5
-
2 971€
Dell Pro Max 16 MC16250 | 16 " | FHD+ | Intel Core Ultra 9 | 285H | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Pro | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 494 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Gross weight | 2.161 kg |
| Gross width (mm) | 82 mm |
| HD tüüp | FHD+ |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 68 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 571 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro |
| Producer product name | Max 16 MC16250 |
| Protsessori mudel | 285H |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 9 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.4 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| SmartCard-pesa | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.571 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01276002 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |





