Dell XPS 14 9440 FHD+ Ultra 7 155H/16GB/1TB/NVIDIA GF RTX4050 6GB/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y OnSite Warranty
- TootjadDell
- Mudel: 1002204229
- Saadavus: 5
-
1 997€
Dell XPS 14 9440 FHD+ Ultra 7 155H/16GB/1TB/NVIDIA GF RTX4050 6GB/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y OnSite Warranty
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1296.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.23 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell xps 14 9440 fhd ultra 7 155h16gb1tbnvidia gf rtx4050 6gbwin11 proeng backlit kbdfp3y onsite warranty, 1002204229, dell, sulearvutid

