Gigabyte AERO X16 1VH-93EEC94DH 16" QHD+ AMD Ryzen AI 7/16GB/1TB/RTX 5060/Win11 Home/ENG kbd/White/2Y Warranty | Gigabyte
- TootjadGigabyte
- Mudel: 1VH93EEC94DH
- Saadavus: 5
-
1 865€
Gigabyte AERO X16 1VH-93EEC94DH 16" QHD+ AMD Ryzen AI 7/16GB/1TB/RTX 5060/Win11 Home/ENG kbd/White/2Y Warranty | Gigabyte
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 455 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte aero x16 1vh-93eec94dh 16 qhd amd ryzen ai 716gb1tbrtx 5060win11 homeeng kbdwhite2y warranty gigabyte, 1vh93eec94dh, gigabyte, sulearvutid








