Gigabyte Aorus Master Gaming BYH | Dark Tide | 16 " | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Glossy | 240 Hz | Intel Core Ultra 9 |
- TootjadGigabyte
- Mudel: BYHC5EEE64SP
- Saadavus: 5
-
3 696€
Gigabyte Aorus Master Gaming BYH | Dark Tide | 16 " | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Glossy | 240 Hz | Intel Core Ultra 9 | 275HX | 32 GB | SO-DIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5080 | GDDR7 | 16 GB | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Battery warranty 12 month(s) | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 99 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Li-polimer |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| HD tüüp | WQXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 500 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | FHD (1080p) IR Webcam |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laadija | 330W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2 |
| Muud funktsioonid | 1 x DC in 1 x Type-A support USB3.2 Gen2 1 x Type-C with Thunderbolt5 (support USB4, DisplayPort 2.1 and Power Delivery 3.0) 1 x Type-A support USB3.2 Gen2 1 x Type-C with Thunderbolt4 (support USB4, DisplayPort 1.4 and Power Delivery 3.0) 1 x MicroSD (UH |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product family | Aorus Master |
| Producer product name | Gaming BYH |
| Protsessori mudel | 275HX |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 9 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.4 GHz |
| Protsessorituumad | 24 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | SO-DIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Dark Tide |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |









