Gigabyte GAMING 3WH-K3EE894SH 16" FHD+ AMD R7 260/16GB/1TB/RTX 5070/Win11 Home/ENG kbd/2Y Warranty | Gigabyte
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte gaming 3wh-k3ee894sh 16, 3whk3ee894sh, gigabyte, sulearvutid

