Gigabyte GAMING A16 CTH-I3EE893SH | 16 " | FHD+ | 165 Hz | Intel Core i7 | i7-13620H | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity
- TootjadGigabyte
- Mudel: CTHI3EE893SH
- Saadavus: 5
-
1 494€
Gigabyte GAMING A16 CTH-I3EE893SH | 16 " | FHD+ | 165 Hz | Intel Core i7 | i7-13620H | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | NVIDIA GeForce RTX 5050 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| HD tüüp | FHD+ |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product family | GAMING A16 |
| Producer product name | CTH-I3EE893SH |
| Protsessori mudel | i7-13620H |
| Protsessori perekond | Intel Core i7 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: gigabyte gaming a16 cth-i3ee893sh 16 fhd 165 hz intel core i7 i7-13620h 16 gb ddr5 solid-state drive capacity, cthi3ee893sh, gigabyte, sulearvutid










