HP 15 | 15-fc0041ny | Silver | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | AMD Ryzen 5 | 5625U | 16 GB | DDR4-SDRAM | Solid-state drive
- TootjadHP
- Mudel: C36BXEA
- Saadavus: 5
-
617€
HP 15 | 15-fc0041ny | Silver | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | AMD Ryzen 5 | 5625U | 16 GB | DDR4-SDRAM | Solid-state drive capacity 256 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 41 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 1.89 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 300 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 354 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Producer | HP |
| Producer product family | 15 |
| Producer product name | 15-fc0041ny |
| Protsessori mudel | 5625U |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori sagedus | 2.3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.3 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |





