HP 15-fd0217nw | 15 | Silver | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | Intel Core i3 | i3-N305 | 8 GB | DDR4 | Solid-state drive cap
- TootjadHP
- Mudel: C1LS9EA
- Saadavus: 5
-
517€
HP 15-fd0217nw | 15 | Silver | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | Intel Core i3 | i3-N305 | 8 GB | DDR4 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Home | Bluetooth version 5.3 | 802.11ax | Keyboard language English | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 41 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Gross depth (mm) | 359 mm |
| Gross height (mm) | 18 mm |
| Gross weight | 1.89 kg |
| Gross width (mm) | 236 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 1.59 kg |
| Net weight master carton | 6.36 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 528 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | HP |
| Producer product family | 15 |
| Producer product name | 15-fd0217nw |
| Protsessori mudel | i3-N305 |
| Protsessori perekond | Intel Core i3 |
| Protsessori sagedus | 3.8 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Tare weight master carton | 1.2 kg |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Toote värv | Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.001525032 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |






