HP 250 G10/15.6 FHD Intel Core i5-1334U/16GB RAM/512GB SSD/Intel Iris Xe Graphics/HD Camera/Windows 11 Home/Silver | HP 250 | G1
- TootjadHP
- Mudel: B39RMAT
- Saadavus: 2
-
637€
HP 250 G10/15.6 FHD Intel Core i5-1334U/16GB RAM/512GB SSD/Intel Iris Xe Graphics/HD Camera/Windows 11 Home/Silver | HP 250 | G10 | Black | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | Intel Core 5 | i5-1334U | 16 GB | DDR4-SDRAM | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 250 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | HD |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 71 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | HP |
| Producer product family | 250 |
| Producer product name | G10 |
| Protsessori mudel | i5-1334U |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori sagedus | 3.4 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
Sildid: hp 250 g10156 fhd intel core i5-1334u16gb ram512gb ssdintel iris xe graphicshd camerawindows 11 homesilver hp 250 g1, b39rmat, hp, sulearvutid



