HP 255 G10 15.6 FHD AMD R5-7530U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/Black/3Y Warranty | HP 255 | G10 | Black | 15.
- TootjadHP
- Mudel: B39RRAT/3Y
- Saadavus: 5
-
550€
HP 255 G10 15.6 FHD AMD R5-7530U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/Black/3Y Warranty | HP 255 | G10 | Black | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 7530U | 8 GB | SODIMM-DDR4 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 41 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 1.82 kg |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 250 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | HD |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| LED-tagantvalgustus | No |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 1.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 311 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | HP |
| Producer product family | 255 |
| Producer product name | G10 |
| Protsessori mudel | 7530U |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM-DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
Sildid: hp 255 g10 156 fhd amd r5-7530u8gb512gbamd radeon graphicswin11 homeeng kbdblack3y warranty hp 255 g10 black 15, b39rrat3y, hp, sulearvutid




