HP 255R | G10 | Turbo Silver | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 7535U | 8 GB | SODIMM-DDR5 |
- TootjadHP
- Mudel: B9YQ4ET
- Saadavus: 5
-
570€
HP 255R | G10 | Turbo Silver | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 7535U | 8 GB | SODIMM-DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 41 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 300 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | HD 720p |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| LED-tagantvalgustus | No |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 455 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | HP |
| Producer product family | 255R |
| Producer product name | G10 |
| Protsessori mudel | 7535U |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM-DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Turbo Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |







