HP OmniBook | 7 AI 14 | Silver | 14 " | OLED | WUXGA | Intel Core Ultra 5 | 225U | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | I
- TootjadHP
- Mudel: C3BW7EA
- Saadavus: 5
-
1 003€
HP OmniBook | 7 AI 14 | Silver | 14 " | OLED | WUXGA | Intel Core Ultra 5 | 225U | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language English | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 314 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross weight | 1.71 kg |
| Gross width (mm) | 226 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 1.41 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 585 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 290 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | HP |
| Producer product family | OmniBook |
| Producer product name | 7 AI 14 |
| Protsessori mudel | 225U |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Toote värv | Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00106446 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |



