Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16AKP10 | Luna Grey | 16 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | AMD Ryzen AI 7 |
- TootjadLenovo
- Mudel: 83KU0002NT
- Saadavus: 2
-
1 003€
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16AKP10 | Luna Grey | 16 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | AMD Ryzen AI 7 | 350 | 16 GB | Soldered LPDDR5x | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 860M Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 57 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon 860M Graphics |
| Gross depth (mm) | 319 mm |
| Gross height (mm) | 532 mm |
| Gross weight | 3.2 kg |
| Gross width (mm) | 81.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 7500 MHz |
| Muud funktsioonid | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 126 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1100 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | IdeaPad |
| Producer product name | 5 2-in-1 16AKP10 |
| Protsessori mudel | 350 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen AI 7 |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.0 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR5x |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 1.2 kg |
| TI weight (kg) | 0.24 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
































