Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 AMD | Arctic Grey | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 5825U | 16
- TootjadLenovo
- Mudel: 82XM016DMX
- Saadavus: 5
-
910€
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 AMD | Arctic Grey | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 5825U | 16 GB | Soldered DDR4 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.2 | Keyboard language Nordic | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 47 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 359 mm |
| Gross height (mm) | 17 mm |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 300 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD |
| Klaviatuuri keel | Nordic |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Muud funktsioonid | 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, USB PD 45-65W and DisplayPort 1.2) 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x Card reader 1x Round tip power connector |
| Net weight | 1.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 455 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | IdeaPad |
| Producer product name | Slim 3 15ABR8 AMD |
| Protsessori mudel | 5825U |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered DDR4 |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.24 kg |
| Toote värv | Arctic Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.001434205 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |










