Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 | Luna Grey | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core i5 | i5-13420H | 8
- TootjadLenovo
- Mudel: 83K2000ANT
- Saadavus: 1
-
698€
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 | Luna Grey | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core i5 | i5-13420H | 8 GB | Soldered DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.2 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 309.00 mm |
| Gross weight | 2.705 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Muud funktsioonid | 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.2 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader 1x Power connector |
| Net weight | 1.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 158 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 935.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | IdeaPad |
| Producer product name | Slim 3 16IRH10 |
| Protsessori mudel | i5-13420H |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Protsessori sagedus | P-core 2.1 E-core 1.5 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | P-core 4.6 E-core 3.4 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered DDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 0.935 kg |
| TI weight (kg) | 0.24 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
Sildid: lenovo ideapad slim 3 16irh10 luna grey 16 ips wuxga 1920 x 1200 pixels anti-glare intel core i5 i5-13420h 8, 83k2000ant, lenovo, sulearvutid


















