Lenovo LOQ 15AHP10 | Luna Grey | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 220 | 16 GB | SODIMM DDR5
- TootjadLenovo
- Mudel: 83JG000KNT
- Saadavus: 2
-
1 069€
Lenovo LOQ 15AHP10 | Luna Grey | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 220 | 16 GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | NVIDIA GeForce RTX 5050 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 60 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Gross depth (mm) | 541.00 mm |
| Gross height (mm) | 343.00 mm |
| Gross weight | 3.36 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | 5.0MP with E-shutter |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Muud funktsioonid | 3x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort 1.4 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x Slim tip Power connector |
| Net weight | 2.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 110 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 170 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | LOQ |
| Producer product name | 15AHP10 |
| Protsessori mudel | 220 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori sagedus | 3.2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 1.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.37 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |























