Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 Gen 5 IAU Touch 14 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/Grey/FP/2Y War
- TootjadLenovo
- Mudel: 21SQ000AMH
- Saadavus: 2
-
1 181€
Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 Gen 5 IAU Touch 14 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/Grey/FP/2Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 313.00 mm |
| Gross height (mm) | 19.00 mm |
| Gross weight | 2.03 kg |
| Gross width (mm) | 224.00 mm |
| Net weight | 1.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 493 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 302.00 g |
| Plastic (No PET) | 87.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| TI weight (kg) | 0.28 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkbook 14 2-in-1 gen 5 iau touch 14 wuxga ult5-225u16gb512gbintel graphicswin11 proeng backlit kbdgreyfp2y war, 21sq000amh, lenovo, sulearvutid












