Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL | Arctic Grey | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core 5 | 210H | 16 GB |
- TootjadLenovo
- Mudel: 21US0006MX
- Saadavus: 5
-
941€
Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL | Arctic Grey | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core 5 | 210H | 16 GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language Nordic | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 48 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 354 mm |
| Gross height (mm) | 19 mm |
| Gross weight | 2.73 kg |
| Gross width (mm) | 256 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Klaviatuuri keel | Nordic |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Muud funktsioonid | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-A (USB 5Gbps) 1x USB-C (USB 10Gbps), with USB Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4 1x Thunderbolt 4, with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader |
| Net weight | 2.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 366 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkBook |
| Producer product name | 16 G9 IRL |
| Protsessori mudel | 210H |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori sagedus | P-core 2.2 E-core 1.6 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | P-core 4.8 E-core 3.6 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Arctic Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.001721856 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |





















