Lenovo ThinkBook 16 Gen 8 IAL 16 WUXGA ULT9-185H/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Arctic Grey/FP/2Y Warran
- TootjadLenovo
- Mudel: 21SK00K7MX
- Saadavus: 5
-
1 167€
Lenovo ThinkBook 16 Gen 8 IAL 16 WUXGA ULT9-185H/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Arctic Grey/FP/2Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 356.00 mm |
| Gross height (mm) | 17 mm |
| Gross weight | 2.28 kg |
| Gross width (mm) | 253 mm |
| Net weight | 1.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 439 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.001531156 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













