Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR | Luna Grey | 16 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 9 | 8940HX | 32 (2x16
- TootjadLenovo
- Mudel: 21U0000XMH
- Saadavus: 2
-
2 155€
Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR | Luna Grey | 16 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 9 | 8940HX | 32 (2x16GB) GB | SO-DIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 85 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 354.60 mm |
| Gross height (mm) | 19.30 mm |
| Gross weight | 2.73 kg |
| Gross width (mm) | 256.20 mm |
| HD tüüp | WQXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 5200 MHz |
| Muud funktsioonid | 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), Always On 2x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader 1x Magic Bay (pogo pin connector) 1x Po |
| Net weight | 2.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 366 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkBook |
| Producer product name | 16p G6 ADR |
| Protsessori mudel | 8940HX |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 9 |
| Protsessori sagedus | 2.4 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.3 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 (2x16GB) GB |
| Sisemälu tüüp | SO-DIMM DDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
































