Lenovo ThinkPad E14 G7 Intel | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 5 | 226V | 16 GB
- TootjadLenovo
- Mudel: 21U2002SMH
- Saadavus: 1
-
1 150€
Lenovo ThinkPad E14 G7 Intel | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 5 | 226V | 16 GB | Soldered LPDDR5x | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics 130V | Windows 11 Pro | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 12 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 64 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics 130V |
| Gross depth (mm) | 313.00 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 8533 MHz |
| Muud funktsioonid | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| Net weight | 1.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 526 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkPad |
| Producer product name | E14 G7 Intel |
| Protsessori mudel | 226V |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR5x |
| Sõrmejäljelugeja | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0010329 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
Sildid: lenovo thinkpad e14 g7 intel black 14 ips wuxga 1920 x 1200 pixels anti-glare intel core ultra 5 226v 16 gb, 21u2002smh, lenovo, sulearvutid







