Lenovo ThinkPad P1 G8 Intel | Black | 16 " | IPS | WQUXGA | 3840 x 2400 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 9 | 285H | 64 GB
- TootjadLenovo
- Mudel: 21Q8000FMH
- Saadavus: 1
-
5 489€
Lenovo ThinkPad P1 G8 Intel | Black | 16 " | IPS | WQUXGA | 3840 x 2400 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 9 | 285H | 64 GB | LPCAMM2 LPDDR5x | Solid-state drive capacity 2000 GB | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell Generation | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 90 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell Generation |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 3840 x 2400 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 354.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross weight | 2.42 kg |
| Gross width (mm) | 241.00 mm |
| HD tüüp | WQUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Computer Vision Human Presence Detection on ISP |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 7467 MHz |
| Muud funktsioonid | 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), Always On 2x Thunderbolt 5, with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1, 140W input/15W outpu 1x Thunderbolt 4, with DisplayPort 2.1 and USB PD 3.1, 140W input/15W output 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x SD Expres |
| Net weight | 1.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 413 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkPad |
| Producer product name | P1 G8 Intel |
| Protsessori mudel | 285H |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 9 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.4 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 2000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | LPCAMM2 LPDDR5x |
| Sõrmejäljelugeja | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |


























