Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 16 WUXGA ULT9-275HX/64GB/1TB/NVIDIA TRX PRO 3000/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 21RQ000JMH
- Saadavus: 3
-
6 825€
Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 16 WUXGA ULT9-275HX/64GB/1TB/NVIDIA TRX PRO 3000/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 362.00 mm |
| Gross height (mm) | 21.00 mm |
| Gross weight | 3.12 kg |
| Gross width (mm) | 252.00 mm |
| Net weight | 2.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkpad p16 gen 3 16 wuxga ult9-275hx64gb1tbnvidia trx pro 3000win11 proeng backlit kbdfp3y warranty lenovo, 21rq000jmh, lenovo, sulearvutid









